Powiat Nowodworski

Treść Strony

INFORMACJA ZARZĄDU POWIATU W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM
2018.02.21
-

dotycząca naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków znajdujących się na terenie Powiatu Nowodworskiego w roku 2018

Światowy Dzień z Zespołem Downa. Podsumowanie akcji w Nowym Dworze Gdańskim.
2018.03.22
Światowy Dzień z Zespołem Downa. Podsumowanie akcji w Nowym Dworze Gdańskim.

Światowy Dzień z Zespołem Downa. Podsumowanie akcji w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się na skwerze w centrum miasta. Rozprowadzano ulotki i prezentowano zdjęcia. W ramach wsparcia akcji ubierano dwie różne kolorowe skarpety.

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA
2018.03.21
-

Uprzejmie informujemy,
że w dniu 21 marca 2018 r.
punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Stegnie przy ulicy Morskiej 11,
będzie czynny w godzinach od 11.00 do 15.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Warsztaty projektowania ubioru. Światowy Dzień Zespołu Downa w SOSW im.I.Sendlerowej.
2018.03.20
Warsztaty projektowania ubioru. Światowy Dzień Zespołu Downa w SOSW im.I.Sendlerowej.

W ramach poparcia akcji Światowy Dzień Zespołu Downa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej przygotował  kolejne wydarzenie którym były Warsztaty projektowania ubioru z udziałem klas VII  SP z terenu Nowego Dworu Gdańskiego i Kmiecina. 21 marca br zapraszamy na podsumowanie akcji na Skwerze Chopina w godz. od 10.00 - 13.00.

Zaproszenie Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w Pierwszym Żuławskim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich.
2018.03.19
-

Stowarzyszenia Żuławy serdecznie zaprasza Panie skupione w Kołach Gospodyń Wiejskich do udziału w Pierwszym Żuławskim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich. Celem przedsięwzięcia jest integracja środowiska lokalnego Żuław oraz zachowanie i popularyzowanie dziedzictwa kulturowego tego wyjątkowego obszaru.

Spotkania z uczniami klas mundurowych.
2018.03.19
SPOTKANIA Z UCZNIAMI KLAS MUNDUROWYCH.

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się wykłady dla licealistów klas mundurowych nowodworskiego Zespołu Szkół nr 1. Podobne zajęcia są dla uczniów ważnym doświadczeniem i motywacją, by po zakończeniu nauki świadomie podejmowali decyzję o wstąpieniu w szeregi naszej formacji.

"ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA” Wydarzenia w Nowym Dworze Gdańskim.
2018.03.16
"ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA” Wydarzenia w Nowym Dworze Gdańskim.

  W ramach poparcia akcji Światowy Dzień Zespołu Downa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej organizuje cykl wydarzeń w marcu mający na celu: • promowanie praw osób z zespołem Downa do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, • zwiększanie świadomości społecznej na temat trisomii 21, • kształtowanie społecznego poczucia empatii względem osób z niepełnosprawnością. Zobacz program wydarzeń.

Nieodpłatna Pomoc Prawna w Stegnie dla mieszkańców Mierzei Wiślanej.
2018.03.16
-

Nieodpłatna pomoc prawna na terenie Powiatu Nowodworskiego znajduje się w Stegnie w budynku Domu Pomocy Społecznej MORS przy.ul. Morskiej 11 oraz w budynku sądu przy ul.Warszawskiej 28 b I piętro w Nowym Dworze Gdańskim.

Pomorskie Drogi do Niepodległej. Spotkanie w Starostwie Powiatowym.
2018.03.16
Pomorskie Drogi do Niepodległej. Spotkanie w Starostwie Powiatowym.

Sławomir Lucewicz p.o dyrektora ds. komunikacji społecznej w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku, na zaproszenie Starosty Nowodworskiego Zbigniewa Ptak, przedstawił na spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gd, założenia projektu „Pomorskie Drogi do Niepodległej". W spotkaniu uczestniczyli sekretarz gminy Nowy Dwór Gd, Iwona Kąsek, oraz przedstawiciele Instytucji kultury z Powiatu Nowodworskiego.

KOMUNIKAT RZGW
2018.03.16
-

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku podaje do wiadomości informacje dot. pracy urządzeń wodnych oraz warunków żeglugi.

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka Kontakt

Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim

QJX2DEmFsU9npbv+9vWPaZ5xuWizOHTxXeVs1RVlg0Io5rDAXM+dUUej1hXXVYMmCO9SPAABwcQ53vBZAzAAAAAElFTkSuQmCC  ul. gen. Władysława Sikorskiego 23,
 82-100 Nowy Dwór Gdański
VrfL9OzNMzxVzNaR+VzFg0+yz6ZPmAsrXUTuju9RbcAMdnGD57xAGdUWur9Pk2fJBdWGOHrQilo8YRNL2P8SYAAQt0rkmxW7ngAAAABJRU5ErkJggg==  tel. 48 55 247 36 71,
 fax 48 55 247 36 70