Powiat Nowodworski

Treść Strony

SEMINARIUM "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI"
2018.11.26
SEMINARIUM „ ZINTEGROWANYSYSTEM KWALIFIKACJI”

22 listopada b.r. odbyło się, zorganizowane przez Instytut Badań Edukacyjnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, seminarium pt. Zintegrowany System Kwalifikacji – czym jest i dlaczego jest potrzebny na współczesnym rynku pracy?. W trakcie seminarium poruszone były kwestie łączące się z przedsięwzięciem strategicznym, dotyczącym kształtowania sieci szkół zawodowych w regionie. Seminarium poprzedzone było roboczym spotkaniem w ramach Pomorskiego Regionalnego Forum na Rzecz Edukacji.

4 KROKI DO KARIERY
2018.11.26
4 KROKI DO KARIERY

Bezpłatne szkolenia zawodowe, atrakcyjne stypendium szkoleniowe, płatne staże oraz możliwość podjęcia ciekawej pracy to wszystko czeka na uczestników nowego projektu unijnego skierowanego do niepełnosprawnych i niepracujących mieszkańców gmin: Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo i Lichnowy.

„PRZYSTANEK DLA SERCA” W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM - BEZPŁATNE BADANIA DLA MIESZKAŃCÓW
2018.11.23
„PRZYSTANEK DLA SERCA” W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM - BEZPŁATNE BADANIA DLA MIESZKAŃCÓW

Zapraszamy na bezpłatne badania kardiologiczne w Nowym Dworze Gdańskim, które  odbędą się 28 listopada br. przy ul. Konopnickiej 4 koło apteki. Badania kierowane są do wszystkich mieszkańców, w szczególności do seniorów.

Kardiobus będzie stacjonował w godzinach od 10.00 do 16.00.  Zapisy u partnera akcji, który znajduje się pod tym samym adresem, gdzie odbędą się badania.

ZDOLNI Z POMORZA – INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
2018.11.23
ZDOLNI Z POMORZA – INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

21 listopada  2018 roku   Starosta Nowodworski Pan Jacek Gross uczestniczył w uroczystej inauguracji projektu „Zdolni z Pomorza" - Powiat Nowodworski”, która odbyła się w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim.

OGŁOSZENIE
2018.11.22
OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania złożonych ofert w otwartym konkursie ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego w zakresie powierzenia prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Nowodworskiego.

AWANS NA NAUCZYCIELA MIANOWANEGO
2018.11.22
-

20 listopada b.r. w Starostwie Powiatowym odbyło się posiedzenie komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela Zespołu Szkół nr 1 - Pani Katarzyny Wojtkowskiej, na stopień nauczyciela mianowanego. Przewodniczący komisji Beata Zawadzka - Inspektor ds. oświaty wręczyła Pani Katarzynie akt nadania stopnia awansu na nauczyciela mianowanego. Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska wręczyła Pani Katarzynie Wojtkowskiej akt ślubowania, które Pani Katarzyna złożyła w obecności Pani Wicestarosty i całej komisji.

KLASA II TOŻ Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 NA POMORSKIM DNIU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
2018.11.22
-

Dnia 14. 11. 2018 roku w Żuławskim Parku Historycznym odbył się „Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG” organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy z Gdańska. Uczestnikiem spotkania była klasa II technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz klasa II technikum obsługi turystycznej z Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W AKCJI „WYMIEŃ BUTELKĘ NA DRZEWKO”
2018.11.21
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W AKCJI „WYMIEŃ BUTELKĘ NA DRZEWKO”

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim, przy współudziale Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego, Klubu Nowodworskiego oraz EKO – PUNKT ORGANIZACJA ODZYSKU S.A. w sobotę 24 listopada br. od godziny 09,00 zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej już akcji pod nazwą:

„Wymień butelkę na drzewko”

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO
2018.11.21
DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Przypadający na dzień 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego
to szczególna  okazja do przekazania wyrazów uznania i podziękowania
wszystkim Państwu, a zarazem każdemu z osobna
za wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz drugiego człowieka.
Życzymy, aby pomoc  na rzecz osób i rodzin potrzebujących wsparcia
w rozwiązywaniu trudnych problemów życia codziennego
przynosiła ludzką wdzięczność.
By nigdy nie zabrakło  Państwu siły i motywacji
w mierzeniu się z ludzkimi problemami,
a praca dawała jak najwięcej satysfakcji.

Przewodniczący Rady Powiatu
w Nowym Dworze Gdańskim

Robert Ciżmowski

Starosta Nowodworski

Jacek Gross

 

I SESJA NOWEJ KADENCJI
2018.11.20
I SESJA NOWEJ KADENCJI

Rada Powiatu VI kadencji na sesji w dniu 19 listopada br. obradowała po raz pierwszy. Wybrano nowe władze samorządowe.

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka Kontakt

Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim

QJX2DEmFsU9npbv+9vWPaZ5xuWizOHTxXeVs1RVlg0Io5rDAXM+dUUej1hXXVYMmCO9SPAABwcQ53vBZAzAAAAAElFTkSuQmCC  ul. gen. Władysława Sikorskiego 23,
 82-100 Nowy Dwór Gdański
VrfL9OzNMzxVzNaR+VzFg0+yz6ZPmAsrXUTuju9RbcAMdnGD57xAGdUWur9Pk2fJBdWGOHrQilo8YRNL2P8SYAAQt0rkmxW7ngAAAABJRU5ErkJggg==  tel. 48 55 247 36 71,
 fax 48 55 247 36 70