USTAWA METROPOLITALNA UCHWALONA!

Sejm uchwalił ustawę metropolitalną dla Pomorza!
Piątkowe głosowanie w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej to ważny moment dla miast i małych gmin współtworzących Metropolia Gdańsk-Gdynia-Sopot oraz Pomorskie. Ustawa metropolitalna została przyjęta przez Sejm, otwierając drogę do powstania pierwszego w północnej Polsce Związku Metropolitalnego. Projekt od początku współtworzyli i wspierali samorządowcy reprezentujący wszystkie opcje polityczne,
Dziękujemy posłankom i posłom za poparcie tego projektu i oddane głosy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego ważnego kroku dla przyszłości naszego regionu!
fot. Krzysztof Olechnowicz/OMGGS


























