USTAWA METROPOLITALNA

Już jutro, 28 kwietnia, po godz. 18:00 w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy metropolitalnej dla województwa pomorskiego.
To niezwykle ważny moment dla całego Pomorza oraz wszystkich gmin i powiatów zrzeszonych w OMGGS. Po ponad dekadzie starań mamy szansę stać się drugim – po Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii – regionem w Polsce, który wdroży nowoczesny model współpracy metropolitalnej.
To ogromna szansa dla nas wszystkich, by w pełni wykorzystać potencjał silnego, zintegrowanego regionu. Trzymamy kciuki za pozytywny przebieg prac!


























