Powiat Nowodworski

Treść Strony

WARSZTATY SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH
2017.12.12
WARSZTATY SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH zs nr 2 nowy dwór gdański, beata zawadzka, edyta kozakiewicz, starostwo powiatowe nowy dwór gdański,

07 grudnia 2017 w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, Samorząd Uczniowski zorganizował dla samorządów uczniowskich szkół z powiatu nowodworskiego warsztaty pn. „Młody samorządowiec - dobry mówca”. Z ramienia Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim, w warsztatach wzięła udział Pani Beata Zawadzka – Inspektor ds. oświaty.

WIGILIA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY DLA MIESZKAŃCÓW
2017.12.12
wigilia powiatowa 2017 dla mieszkańców nowy dwór gdański

Tradycyjnie mieszkańcy Powiatu Nowodworskiego i miasta Nowego Dworu Gdańskiego wzięli udział w Wigilii na placu przed Żuławskim Ośrodkiem Kultury w ubiegły piątek 8 grudnia br. Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak, Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim Jacek Gross przywitali mieszkańców na placu i złożyli świąteczne życzenia.

ODBIÓR DROGI MYSZEWKO-RYCHNOWO ŻUŁAWSKIE
2017.12.12
2 kilometry nowej drogi powiatowej oddano do użytku. Rychnowo Żuławskie – Myszewko.

Ponad 2 kilometry nowej drogi powiatowej oddano do użytku. Nowa, solidna nawierzchnia powstała na odcinku Rychnowo Żuławskie – Myszewko. W odbiorze technicznym drogi w ubiegłą środę 6 grudnia br. uczestniczyli Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska a także członkowie Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim Stanisław Juszczyk, oraz dr Zbigniew Bojkowski. Był obecny także dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Andrzej Suszek i przedstawiciel firmy Budimex.

SPOTKANIE WIGILIJNE POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH.
2017.12.08
SPOTKANIE WIGILIJNE POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH.

Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak oraz Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska oraz Członek Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim Stanisław Juszczyk uczestniczyli w czwartek 7 grudnia br. w spotkaniu wigilijnym Polskiego Związku Niewidomych.

KOMUNIKAT RZGW
2017.12.06
KOMUNIKAT RZGW

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku podaje do wiadomości informacje dot. pracy urządzeń wodnych oraz warunków żeglugi.

TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW SZKOLNYCH. PODPISANIE UMÓW
2017.12.06
TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW SZKOLNYCH. PODPISANIE UMÓW

5 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim nastąpiło uroczyste podpisanie umów na wykonanie inwestycji pn. Termomodernizacja Obiektów Szkolnych. Dokument parafowali Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak oraz Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 - ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE NT. HANDLU LUDŹMI
2017.12.05
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 - ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE NT. HANDLU LUDŹMI

W dniach od 27 listopada do 6 grudnia, w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbywa się cykl spotkań z uczniami, dotyczących prawnych i społecznych aspektów handlu ludźmi. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Spotkania prowadzi funkcjonariuszka KPP w Nowym Dworze Gdańskim - Pani Magdalena Pinkowiecka.

IX POMORSKA GALA ŻEGLARSTWA. ŚWIĘTO ŻEGLARSTWA W PRZYWIDZU.
2017.12.05
IX POMORSKA GALA ŻEGLARSTWA. ŚWIĘTO ŻEGLARSTWA W PRZYWIDZU.

Spotkanie z żeglarzami, projekcja filmu, symulator i Pomorska Gala Żeglarska na finał. Tak wyglądało Święto Żeglarstwa, które odbyło się w ubiegłą sobotę 2 listopada br. w Przywidzu, w którym uczestniczył Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak.

WIGILIA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY. ZAPROSZENIE.
2017.12.04
WIGILIA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY. ZAPROSZENIE.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wigilii dla mieszkańców oraz Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w najbliższy piątek 8 grudnia 2017 r. na placu przed Żuławskim Ośrodkiem Kultury w Nowym Dworze Gdańskim.

SEMINARIUM: „UCZEŃ Z DOŚWIADCZENIEM MIGRACJI W SZKOLE – ZARZĄDZANIE I ORGANIZACJA PROCESEM EDUKACJI I INTEGRACJI”
2017.12.04
SEMINARIUM: „UCZEŃ Z DOŚWIADCZENIEM MIGRACJI W SZKOLE – ZARZĄDZANIE I ORGANIZACJA PROCESEM EDUKACJI I INTEGRACJI”

30 listopada 2017 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbyło się seminarium pn. „Uczeń z doświadczeniem migracji w szkole – zarządzanie i organizacja procesem edukacji i integracji”. Z ramienia Starostwa Nowodworskiego w seminarium udział wzięła Pani Beata Zawadzka – Inspektor ds. oświaty.

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka Kontakt

Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim

QJX2DEmFsU9npbv+9vWPaZ5xuWizOHTxXeVs1RVlg0Io5rDAXM+dUUej1hXXVYMmCO9SPAABwcQ53vBZAzAAAAAElFTkSuQmCC  ul. gen. Władysława Sikorskiego 23,
 82-100 Nowy Dwór Gdański
VrfL9OzNMzxVzNaR+VzFg0+yz6ZPmAsrXUTuju9RbcAMdnGD57xAGdUWur9Pk2fJBdWGOHrQilo8YRNL2P8SYAAQt0rkmxW7ngAAAABJRU5ErkJggg==  tel. 48 55 247 36 71,
 fax 48 55 247 36 70