30-LECIE NADANIA PRAW MIEJSKICH MIASTU KRYNICA MORSKA

Starosta Nowodworski w dniu 18 września br. uczestniczył w obchodach 30 – lecia nadania praw miejskich miastu Krynica Morska. Pan Jacek Gross w swoim wystąpieniu podkreślił, że ten jubileusz to wspólny sukces mieszkańców i władz, bo najpierw rodziły się oczekiwania i pomysły, które z czasem nabierały realnych wymiarów dzięki wspólnej pracy. Na ręce Burmistrza Pana Krzysztofa Swata oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Anny Jaworskiej Starosta złożył życzenia wszelkiej pomyślności dla wszystkich mieszkańców, a osobom zaangażowanym w pracę samorządową życzył, aby kolejne lata przyniosły realizację nowych przedsięwzięć służących lokalnej społeczności.


























