Powiat Nowodworski

Treść Strony

GRABÓWKO. SPOTKANIE WIGILIJNE SAMORZĄDOWCÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
2018.01.09
-

Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak wziął udział w spotkaniu Wigilijnym Samorządowców Województwa Pomorskiego. Jak co roku, w przeddzień świąt w Zajeździe Nad Stawem w Grabówku, spotkali się samorządowcy Pomorza, lokalni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele wielu instytucji i organizacji z terenu naszego województwa. Były życzenia i koncert kolęd w wykonaniu dzieci. Gospodarzem wigilii był Dariusz Męczykowski, radny Sejmiku Województwa Pomorskiego.

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE SPOTKANIE W KLUBIE DŻENTELMENA
2017.12.28
ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE SPOTKANIE W KLUBIE DŻENTELMENA

Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak wziął udział 20 grudnia 2017 r. w uroczystej świąteczno-noworocznej kolacji „KLUBU DŻENTELMENA”. Tradycyjne dzielenie się Opłatkiem Wigilijnym odbyło się z udziałem gospodarza Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa dr Sławoja Leszka Głódzia, Metropolity Gdańskiego w Refektarzu Pocysterskim Gdańskiego Seminarium Duchownego w Gdańsku-Oliwie.

ALA STYPENDIALNA „PROGRAM WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONYCH DZIECI I MŁODZIEŻY – MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO"
2017.12.21
ALA STYPENDIALNA „PROGRAM WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONYCH DZIECI I MŁODZIEŻY – MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO"

18 grudnia 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbyła się Gala Stypendialna, która była podsumowaniem „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego". Powiat Nowodworski, który był reprezentowany przez Starostę Nowodworskiego Pana Zbigniewa Ptaka oraz Inspektor ds. oświaty Panią Beatę Zawadzką, miał szczególny powód do dumy, gdyż Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego w kategorii najzdolniejszych uczniów Pomorza otrzymali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim

DROGA ORŁÓWKO - TUJA ODDANA DO UŻYTKU
2017.12.18
DROGA ORŁÓWKO - TUJA ODDANA DO UŻYTKU

Wicestarosta Barbara Ogrodowska oraz Członkowie Zarządu Stanisław Juszczyk i dr Zbigniew Bojkowski uczestniczyli w odbiorze technicznym zakończonej inwestycji drogowej w Orłówku gmina Nowy Dwór Gdański.

SPOTKANIE WIGILIJNE POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH.
2017.12.08
SPOTKANIE WIGILIJNE POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH.

Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak oraz Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska oraz Członek Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim Stanisław Juszczyk uczestniczyli w czwartek 7 grudnia br. w spotkaniu wigilijnym Polskiego Związku Niewidomych.

MODERNIZACJA NOWODWORSKIEGO SZPITALA
2017.11.27
remont szpitala nowy dwór gdański, modernizacja nowodworskiego szpitala, zbigniew ptak szpital nowy dwór gd

Wizytacja samorządowców z powiatu malborskiego i nowodworskiego 23 listopada br. miała pokazać jak wielkie zmiany, zaszły w nowodworskiej placówce. Wśród gości zwiedzających szpital byli m.in. Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak.

SPOTKANIE KOMITETU ORGANIZACYJNEGO MISTRZOSTW ŚWIATA W POŁAWIANIU BURSZTYNU
2017.11.23
Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak wziął udział 14 listopada br. w Stegnie w spotkaniu komitetu organizacyjnego Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze 2018.

Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak wziął udział 14 listopada br. w Stegnie w spotkaniu komitetu organizacyjnego Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze 2018.

NAGRODY SPORTOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO WRĘCZONE
2017.11.08
NAGRODY SPORTOWE POWIATU NOWODWORSKIEGO WRĘCZONE

Jacek Gross – Przewodniczący Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim i Zbigniew Ptak – Starosta Nowodworski wręczyli podczas sesji Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim nagrody dla wyróżniających się w 2016 roku sportowców z Żuław i Mierzei. Jest to już tradycyjna doroczna uroczystość promująca uprawianie sportu wyczynowego na obszarze naszego powiatu.
Uhonorowano siedmiu sportowców w trzech dyscyplina sportowych: piłce siatkowej, piłce nożnej plażowej (beach soccerze) i futsalu.

KOMUNIKAT
2017.11.07
-

Zachęcamy do skorzystania ze szkolenia Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+ - praktycznych warsztatów z pisania wniosków i tworzenia projektów dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli.

INFORMACJA LOKALNEJ GRUPY RYBACKIEJ
2017.11.07
-

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei ogłasza trzy nabory wniosków o dofinansowanie na rozwój przedsiębiorczości poprzez podejmowanie lub rozwijanie działalności gospodarczych w ramach następujących przedsięwzięć:

  • 1.1.3 – Działalność turystyczna i okołoturystyczna- prowadzona przez osoby do 34 roku życia (grupa defaworyzowana)
  • 1.1.2 – Działalność turystyczna i okołoturystyczna
  • 1.1.4 – Wykorzystanie wodnego potencjału obszaru

w zakresie działania  „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności  terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, z wyłączeniem projektów grantowych.

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka Kontakt

Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim

QJX2DEmFsU9npbv+9vWPaZ5xuWizOHTxXeVs1RVlg0Io5rDAXM+dUUej1hXXVYMmCO9SPAABwcQ53vBZAzAAAAAElFTkSuQmCC  ul. gen. Władysława Sikorskiego 23,
 82-100 Nowy Dwór Gdański
VrfL9OzNMzxVzNaR+VzFg0+yz6ZPmAsrXUTuju9RbcAMdnGD57xAGdUWur9Pk2fJBdWGOHrQilo8YRNL2P8SYAAQt0rkmxW7ngAAAABJRU5ErkJggg==  tel. 48 55 247 36 71,
 fax 48 55 247 36 70