Powiat Nowodworski

Treść Strony

18 MAJA PÓJDZIESZ DO FRYZJERA, KOSMETYCZKI I RESTAURACJI. KOLEJNE OGRANICZENIA ZNIESIONE
2020.05.14
18 MAJA PÓJDZIESZ DO FRYZJERA, KOSMETYCZKI I RESTAURACJI. KOLEJNE OGRANICZENIA ZNIESIONE

Przed nami trzeci, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Od poniedziałku 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni. Do tych miejsc dotrzemy szybciej, ponieważ podwyższamy limit pasażerów w transporcie publicznym. Oprócz tego od 25 maja umożliwimy bezpośrednie konsultacje z nauczycielami maturzystom i uczniom ósmych klas oraz opiekę nad uczniami klas 1-3 w szkołach podstawowych. Powoli wracamy do normalnego życia. Jednak nie będzie ono takie jak przed pandemią. Dlatego dbajmy o siebie i bądźmy ostrożni!

WSPARCIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
2020.05.13
WSPARCIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Od 12 maja br. można składać wnioski na dodatkowe dofinansowanie działalności organizacji z Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19.

KOMUNIKAT - NOWE ZASADY OBSŁUGI W WYDZIALE KOMUNIKACJI
2020.05.11
<span style="color:#cc0000;">KOMUNIKAT - NOWE ZASADY OBSŁUGI W WYDZIALE KOMUNIKACJI</span>

Od poniedziałku 11 maja 2020 r. obowiązywać będą nowe zasady obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji. Obsługa bezpośrednia odbywać się będzie z zachowaniem zaleceń służb sanitarnych w siedzibie urzędu w pokoju nr 1.

MIMO WSZYSTKO ZOSTAJĘ W DOMU
2020.05.07
MIMO WSZYSTKO ZOSTAJĘ W DOMU

W trosce o nas wszystkich Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku apeluje o rozsądne podejmowanie decyzji w kwestii opuszczania miejsca zamieszkania. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo naszych dzieci, rodziców i dziadków w dużej mierze zależy od nas samych! Dlatego…mimo wszystko, zostańmy w domu!

POMOC DLA FIRM #KORONAWIRUS
2020.04.17
Pomoc dla przedsiębiorców koronawirus

Prowadzisz firmę? Ponosisz negatywne skutki trwającej epidemii? Ta informacja jest dla Ciebie.

Samorząd Województwa Pomorskiego uruchomił stronę internetową dla przedsiębiorców i firm z naszego regionu, które zostały dotknięte skutkami epidemii. Strona ma być narzędziem skupiającym informacje o wszystkich formach dostępnego obecnie wsparcia. 

https://pomocdlafirm.pomorskie.eu/

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU NOWODWORSKIEGO
2020.04.10
<span style="font-weight:bold;color:#CC0000;">KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU NOWODWORSKIEGO</span>

Od 16 marca 2020 r.  do 26 kwietnia 2020 r.
Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim
pracować będzie w trybie wewnętrznym
i zostanie zamknięte dla interesantów.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców
w czasie rosnącego zagrożenia epidemiologicznego (KORONAWIRUS),
informujemy, że od 16 marca do 26 kwietnia 2020 r.

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
będzie zamknięte dla interesantów i pracuje w trybie wewnętrznym.

POSTERUNKI STAŁE NA MIERZEI WIŚLANEJ – ABYŚMY KOLEJNE ŚWIĘTA MOGLI SPĘDZIĆ RAZEM
2020.04.10
POSTERUNKI STAŁE NA MIERZEI WIŚLANEJ – ABYŚMY KOLEJNE ŚWIĘTA MOGLI SPĘDZIĆ RAZEM

Już za chwilę wspólnie będziemy obchodzić święta Wielkiej Nocy. Wspólnie ale jednak osobno. Te święta będą inne niż wszystkie. Naszym wspólnym celem jest zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Od dziś do poniedziałku nowodworscy funkcjonariusze prowadzą wzmożone działania kontrolno – prewencyjne. Policjanci pełnią posterunki stałe na dwóch drogach dojazdowych na teren Mierzei Wiślanej. Wszystko po to, aby spowolnić oraz zatrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19.

WYNAJMUJESZ POKOJE DLA OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ - MUSISZ LICZYĆ SIĘ Z WYSOKĄ KARĄ
2020.04.10
WYNAJMUJESZ POKOJE DLA OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ - MUSISZ LICZYĆ SIĘ Z WYSOKĄ KARĄ

Od 20 marca 2020r. wprowadzony jest w Polsce stan epidemii związany z zagrożeniem zarażenia koronawirusem. Osoby wracające z zagranicy jak również z podejrzeniem kontaktu z osobami zarażonymi, są poddane przymusowej 2-tygodniowej kwarantannie, którą odbywają w domu albo w ośrodku do tego celu przeznaczonym. Wprowadzane są nowe obostrzenia, aby spowolnić oraz zatrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19. Dotyczy to również prowadzenia usług hotelarskich.

OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I TWARZY JUŻ WKRÓTCE, A ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA DŁUŻEJ
2020.04.10
OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I TWARZY JUŻ WKRÓTCE, A ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA DŁUŻEJ

Od 16 kwietnia (czwartek) każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty. Oprócz tego przedłużamy obowiązywanie wszystkich dotychczasowych zasad bezpieczeństwa. To oznacza, że ograniczenia w przemieszczaniu się, czy limity wiernych w kościołach obowiązują również podczas świąt wielkanocnych.

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka Kontakt

Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim

QJX2DEmFsU9npbv+9vWPaZ5xuWizOHTxXeVs1RVlg0Io5rDAXM+dUUej1hXXVYMmCO9SPAABwcQ53vBZAzAAAAAElFTkSuQmCC  ul. gen. Władysława Sikorskiego 23,
 82-100 Nowy Dwór Gdański
VrfL9OzNMzxVzNaR+VzFg0+yz6ZPmAsrXUTuju9RbcAMdnGD57xAGdUWur9Pk2fJBdWGOHrQilo8YRNL2P8SYAAQt0rkmxW7ngAAAABJRU5ErkJggg==  tel. 48 55 247 36 71,
 fax 48 55 247 36 70