HISTORYCZNE GŁOSOWANIE NAD USTAWĄ METROPOLITALNĄ

Delegacja pomorskich samorządowców, reprezentujących Obszar MetropolitalnyGdańsk-Gdynia-Sopot, w dniach 28 - 29 maja ponownie uda się do Sejmu, by uczestniczyć w kolejnych etapach prac parlamentarnych nad projektem ustawy o związku metropolitalnym w województwie pomorskim. Wszystko wskazuje na to, że w piątek odbędzie się głosowanie nad ustawą. Dla Pomorza to historyczny
moment, wyczekiwany od kilkunastu lat i będący wynikiem współpracy ponad podziałami politycznymi.
Pomorscy samorządowcy liczą, że nadchodzące dni okażą się przełomowe, a największa szansa rozwojowa dla regionu w końcu stanie się rzeczywistością.


























