Powiat Nowodworski

Treść Strony

POMORSKIE REKOMENDACJE DOTYCZĄCE ZAKRESU I TRAFNOŚCI OFERTY AKTYWIZACYJNEJ WOBEC OSÓB MŁODYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W NAJTRUDNIEJSZEJ SYTUACJI NA RYNKU PRACY
2017.10.17
-

Zapraszamy do zapoznania się z wydanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku opracowaniem pt. " POMORSKIE REKOMENDACJE DOTYCZĄCE ZAKRESU I TRAFNOŚCI OFERTY AKTYWIZACYJNEJ WOBEC OSÓB MŁODYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W NAJTRUDNIEJSZEJ SYTUACJI NA RYNKU PRACY"

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1
2017.10.17
-

Wicestarosta Barbara Ogrodowska, Inspektor Oświaty Beata Zawadzka oraz Członek Zarządu Powiatu dr. Zbigniew Bojkowski wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 1.

POWIATOWE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
2017.10.17
POWIATOWE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się we wtorek w Nowym Dworze Gdańskim. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy, wicedyrektorzy, kierownicy oraz nagrodzeni Nagrodą Starosty nauczyciele. Podziękowania i życzenia zebranym składali Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak, Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska, Członkowie Zarządu Powiatu: Stanisław Juszczyk i dr Zbigniew Bojkowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Ireneusz Stolarz i Inspektor Oświaty Beata Zawadzka.

DZIEŃ SENIORA 2017
2017.10.17
-

Z okazji Dnia Seniora 2017, Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak i Wicestarosta Barbara Ogrodowska złożyli życzenia seniorom wszelkiej pomyślności w realizacji planów i marzeń. Uroczystość odbyła się w Żuławskim Ośrodku Kultury.

X JUBILEUSZOWY JESIENNY BIEG GBURÓW
2017.10.16
-

W sobotę, 21 października odbędzie się w Nowym Dworze Gdańskim X JUBILEUSZOWY JESIENNY BIEG GBURÓW.  Organizatorem biegu jest  Żuławskie  Towarzystwo  Sportowe  przy współpracy z  Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Powiatowym  Szkolnym  Związkiem  Sportowym.

TARGI EDUKACJI I PRACY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2
2017.10.16
-

Dnia 11.10.2017 r. na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się Targi Edukacji i Pracy, których organizatorem byli: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku oraz Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim.

News testowy Piotra
2017.10.16
Opis alternatywny:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse eleifend posuere magna dapibus gravida. Quisque ornare pharetra ligula, id finibus nunc varius rutrum. Cras tempor velit et ante auctor semper. Praesent rutrum, nulla ac mattis eleifend, diam nulla pulvinar lectus, in lacinia lacus turpis sed eros. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nam egestas neque malesuada, pulvinar erat sed, dictum diam. Mauris at purus hendrerit, scelerisque quam a, pulvinar lacus.

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
2017.10.14
-
Szanowni Państwo;
Nauczyciele, Dyrektorzy, Pracownicy Oświaty
Szkół i Placówek Oświatowych
w Powiecie Nowodworskim


14 października 2017 roku

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć życzenia dla całego Grona Pedagogicznego i Wszystkich Pracowników Szkół i Placówek Oświatowych.

Życzymy przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów i umiejętności odnalezienia dobrego wyjścia z każdej sytuacji, satysfakcji z podejmowanych działań i sukcesów uczniów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia, spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej.

Niech Wasza praca wyzwoli w młodym pokoleniu Polaków najszlachetniejsze wartości, które człowiek posiada.

Z wyrazami najgłębszego szacunku

  Władze
Powiatu Nowodworskiego
NEWSLETTER ŻUŁAWSKIEGO PARKU HISTORYCZNEGO
2017.10.13
-

Żuławski Park Historyczny zaprasza do zapoznania się z ofertą i informacjami o aktualnych wydarzeniach związanych z działalnością placówki.

ŚWIĘTO UCZNIÓW I NAUCZYCIELI. UROCZYSTOŚĆ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2
2017.10.13
-

Wielkie święto oświaty odbyło się w Zespole Szkół nr 2. Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej nadano nowodworskiej placówce miano Europejskiej Szkoły Partnerskiej. Starosta Nowodworski Zbigniew Ptak, Wicestarosta Barbara Ogrodowska oraz członek Zarządu Powiatu Zbigniew Bojkowski nadali stypendia wyróżniającym się uczniom.

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka Kontakt

Starostwo Powiatowe
w Nowym Dworze Gdańskim

QJX2DEmFsU9npbv+9vWPaZ5xuWizOHTxXeVs1RVlg0Io5rDAXM+dUUej1hXXVYMmCO9SPAABwcQ53vBZAzAAAAAElFTkSuQmCC  ul. gen. Władysława Sikorskiego 23,
 82-100 Nowy Dwór Gdański
VrfL9OzNMzxVzNaR+VzFg0+yz6ZPmAsrXUTuju9RbcAMdnGD57xAGdUWur9Pk2fJBdWGOHrQilo8YRNL2P8SYAAQt0rkmxW7ngAAAABJRU5ErkJggg==  tel. 48 55 247 36 71,
 fax 48 55 247 36 70