Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Data i imieniny

dziś jest: 25.07.2017
imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentego

Linki

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Linki

Treść strony

Patronat Starosty Nowodworskiego

Patronat Starosty Nowodworskiego może być przyznany decyzją Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim na wydarzenia o szczególnej randze i znaczeniu dla Powiatu Nowodworskiego i zasięgu ponadgminnym. Patronatem nie obejmuje się inicjatyw o charakterze komercyjnym. Wnioski mogą składać: organizacje pozarządowe, organizacje społeczne, jednostki samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz instytucje kultury. 

Wniosek o objęcie przedsięwzięcia Patronatem Starosty Nowodworskiego powinien być dostarczony do urzędu w formie pisemnej najpóźniej 21 dni przed planowaną datą wydarzenia. 

Wzór wniosku stanowi załącznik do Uchwały Nr 164/2012 Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z dnia 8 maja 2012 r. w sprawie: zasad obejmowania przez Starostę Nowodworskiego honorowego patronatu nad imprezami ponadlokalnymi i fundowania nagród.

Informacje o objęciu przedsięwzięcia Patronatem Starosty Nowodworskiego przekazywane są odbiorcom w formie pisemnej. Podobnie jest z informacją odmowną.

Po zakończeniu realizacji zadania niezbędne jest dostarczenie sprawozdania oraz protokołu przekazania nagród rzeczowych.

przygotował: Grzegorz Gola

Banery

Pomorskie 2020
Visit Zulawy
Multimedia

Dane teleadresowe

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
ul. Sikorskiego 23 82-100 Nowy Dwór Gdański tel. +48 55 247 36 71 faks +48 55 247 36 70 e-mail: starostwo@nowydworgdanski.pl